Haberler

Clint Eastwood’un Yeni Filmi: The 15:17 to Paris!

Son olarak Sully ile izleyici karşısına geçen Clint Eastwood, Amerikalıların kahramanlık hikayelerini anlattığı filmlerine devam ediyor. Eastwood’un yeni film projesi, The 15:17 to Paris, üç Amerikalı asker tarafından önlenen 2015 yılı Fransa tren saldırısı üzerine olacak.

Yönetmen “The 15:17 to Paris: The True Stroy of a Terrorist, a Train, and Three American Heroes” (15:17 Paris’e: Bir Terörist, Bir Tren ve Üç Amerikan Kahramanın Gerçek Hikayesi) isimli kitabı beyaz perdeye uyarlayacak. Kitap; Spencer Stone, Anthony Sadler ve Alek Skarlatos’un 2015 yılında Amsterdam’dan Paris’e giden bir hızlı trende ağır silahlı bir adamı durdurmasını anlatıyor.

Oyunculukta olduğu kadar yönetmenlikteki başarısını da ispatlamış Eastwood’un son filmi, The 15:17 to Paris‘in çekimlerine başlandıktan sonra gösterim tarihi ile ilgili açıklama yapılacak.

Zeynep Enginer
1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Yorum yaz