Haberler

Coen Kardeşlerin Yeni Filmi “Hail, Caesar!”dan İlk Fragman

Ethan ve Joel kardeşlerin yeni filmi “Hail, Caesar!”ın ilk fragmanı  yayınlandı.

1950’lerde Hollywood’da“The Fixer” (sorun çözücü) unvanı ile anılan Eddie Mannix (Josh Brolin) adlı bir görevlinin pek çok sorunu çözmek zorunda olduğu bir gününü anlatan filmin ilk fragmanından, filmin bir kara mizah örneği olduğu çıkarımını yapmak mümkün. Hollywood’da bir stüdyonun “Hail, Caesar!” adlı filmde başrol oyuncusu Baird Whitlock’ın (George Clooney) bir grup tarafından kaçırılması konu ediliyor.
hail_caesar_2016_pic01

Filmde Josh Brolin, George Clooney, Channing Tatum, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Ralph Fiennes, Jonah Hill, Frances Mcdormand gibi oyuncular yer alıyor.

“En İyi Görüntü Yönetmenliği” dalında 11 defa Oscar adayı olarak gösterilen “Skyfall” ve “The Shawshank Redemption”ın görüntü yönetmeni Roger Deakins ise “Hail, Caesar!” ile birlikte Coen Biraderler ile altıncı projesine imza atmış olacak. Film oyuncularından  Josh Brolin 3. kez, Clooney ve Frances Mcdormand 4. kez, Swinton ve Scarlett Johansson ise 2. kez Coen Kardeşler ile çalışmış olacak.

5 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek film, ülkemizde ise 19 Şubat 2016 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

 

Türkçe Alt Yazılı Fragman:

Mustafa Güler
1985 Denizli doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu. Aynı bölümün Yıldız Teknik Üniversitesi ‘nde olanında master öğrencisi. Telekomünikasyon sektöründe kendi mesleğiyle iştigal ediyor. İstanbul'a ısınamayan Egelilerden. Progressive Rock tutkunu, Ege ve Orta Anadolu türküleri araştırıcısı, askeri tarih ve uluslararası ilişkiler meraklısı. Akdeniz ve Latin sinemasını estetik buluyor ve kendine yakın hissediyor.

Yorum yaz