Haberler

Deniz Gamze Ergüven’den Daniel Craig’e Teklif

Fransa’nın Oscar’da En İyi Yabancı Film adaylığını Mustang filmiyle alan yönetmen Deniz Gamze Ergüven, yeni filmi için Daniel Craig’e teklif götürdü.

s-84f8083a4529294755b0788b11b4a7164a8375d9

Los Angeles’ta 1992 yılında Afrika kökenli ABD vatandaşı Rodney King‘i darp eden polislerin serbest bırakılması ve devamındaki olayları konu edinen filmde, 2005 yılından bu yana James Bond karakterini canlandıran İngiliz oyuncu Daniel Craig‘in yer alıp almayacağına dair henüz resmi bir açıklama yok.

Craig daha önce yapımcıların önümüzdeki iki Bond filminde yer alması için teklifini reddetmişti. Bu nedenle İngiliz oyuncunun önümüzdeki Bond serilerinde yer almaması bekleniyor.

Bu arada Ergüven daha önce de Mayıs ayında Oscar ödüllü Halle Berry ile anlaşmıştı.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

1 Temmuz’da Vizyonda!

Sonraki yazı

Agatha Christie Filmlerinde Stone ve Vikander Yer Alacak