Haberler

DiCaprio Volkswagen Skandalını Beyaz Perdeye Taşıyor!

Ünlü oyuncu ve yapımcı Leonardo DiCaprio, Paramount Pictures şirketiyle birlikte Volkswagen’in egzoz emisyonu skandalının film haklarını satın aldı.
leonardo-dicaprio

Dünyanın en büyük otomotiv üreticisi Alman Volkswagen şirketi, ABD ve Avrupa’da egzoz emisyonlarını kasıtlı olarak düşük gösterdiğini ve yaklaşık 11 milyon araca yerleştirilen yazılımla, karbon emisyon oranlarında hile yaptığını itiraf etmişti. Skandal, otomobil endüstrisini sallayarak CEO Martin Winterkorn’un istifasına yol açmıştı.

New York Times yazarı Jack Ewing’in konuyla ilgili bir kitap yazdığını duyurmasının ardından Paramount ve Leonardo DiCaprio’nun Appian Way isimli yapım şirketi de olayın film telif hakkını satın aldı.

Beyaz perdeye taşınacak filmde DiCaprio’nun rol alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

36. İFSAK Ulusal Kısa Film ve Belgesel Yarışması Başlıyor!

Sonraki yazı

Minyatür ve Sinema Müzesi'nden Ayrıntılı Minyatür Film Setleri