Haberler

Felicity Jones, George Clooney’nin Yöneteceği Good Morning, Midnight’ta Rol Alacak

Felicity Jones, yönetmenliğini George Clooney’nin üstleneceği Good Morning, Midnigt’ta rol alacak.

Rogue One: A Star Wars Story ve The Theory of Everything filmleriyle tanınan Felicity Jones, bu kez de George Clooney yönetmenliğindeki Good Morning, Midnight ile seyirciyle buluşacak. Confessions of a Dangerous Mind, The Ides of March ve Good Night, and Good Luck gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlenen George Clooney, filmde ayrıca rol de alacak. Lily Brooks-Dalton’ın 2016 yılında çıkarılan romanından uyarlanacak filmin senaristliğini ise, Mark L. Smith üstlenecek.

Uyarlama film kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor ve kuzey kutbunda yaşayan yalnız bilim insanı Augustine ile Aether uzay aracında bulunan bir astronotun hikayelerini konu alıyor.

Çekimlerine Ekim ayında başlanması planlanan Good Morning, Midnight‘ın Netflix‘te yayınlanması beklenirken yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.

 

 

 

Gaye Kiper
1996 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdu. Mütercim-Tercüman olmanın yanı sıra hayatının her döneminde olduğu gibi yine sanatla ilgileniyor. Uzun süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve her daim kendisini farklı mutluluklara yönelten sinema ve tiyatro dünyasını çok sevdi. Şimdilerde ise, bu dünyasına bir de seyahati kattı ve gezip görme merakından kendisini alamıyor. Gelecekte bir gün bu sanat dünyasının bir parçası olabilmeyi umuyor.

Yorum yaz