Haberler

Genç Yaşta Hayatını Kaybeden Anton Yelchin’in Porto Filminden Fragman Yayımlandı

Geçtiğimiz sene trajik bir şekilde hayatını kaybeden genç oyuncu Anton Yelchin’in önceden çekimleri tamamlanan Porto filminden fragman yayımlandı.

2016 yılındaki ani ölümüyle sinema dünyasında şok etkisi yaratan Anton Yelchin geçmiş projeleri ( Like Crazy, Alpha Dog,  The Star Trek) ve henüz vizyona girmeyi bekleyen projeleriyle hatırlanacak.

Vizyona girmeyi bekleyen projelerinden biri ise yönetmenliğini Gabe Klinger’ın yaptığı Porto filmi. Film toplumdan uzaklaşmış bir Amerikan vatandaşı olan Jake ve Portekiz’de okuyan Fransız öğrenci Mati arasındaki tutkulu ilişkiyi konu alıyor. Film, yıllar sonra hatırlanacak karakterler gibi parçalanmış imgeler ve anlardan oluşan bir koleksiyon niteliğinde.

Filmde Yelchin’e Lucia Lucas eşlik ediyor. Yapımcılığını üç farklı yapım şirketinin üstlendiği filmin 17 Kasım’da ABD’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

Gamze Güner
1994'ün karlı bir kış günü dünyaya geldi. Liseye gidene kadar kendini bilmez bir haylaz olarak yaşadı. Lise yıllarında edebiyata olan ilgisiyle beraber sinemaya olan ilgisi de katlanarak arttı. Lise yıllarında çok istediği gazetecilik mesleği üzerine 4 sene lisans yaptı. Fakat bildiği doğrulardan vazgeçmemek adına gazetelerde çalışmamaya karar verdi. Fotoğraf çekmek, sinema üzerine okumak ve yazmak ise en büyük tutkuları arasında.

Yorum yaz