Haberler

Guardians of the Galaxy 2 Fragmanı Yayımlandı !

Guardians of the Galaxy 2 mottosuyla geliyor: “Evrende iki tür vardır-dans edenler ve etmeyenler.” Filmin bir hayli havalı olan afişi ise geçtiğimiz günlerde yayımlandı. 

images

Marvel’ın bir diğer efsanesi Guardians of the Galaxy 2‘nin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Görünüşe göre James  Gunn‘ın bu filmi 2014 yılında gösterilen bir Christopher Nolan filmi olan Interstellar etkisini yeniden yaşatacak.

Dramatik montaj sekansında gösterilen karakterlerde Gamora karakteri ile Zoe Saldana‘ı, Yondu karakteri ile Michael Rooker‘ı ve Peter “Star-Lord” Quill karakteri ile de Chris Pratt’ı görüyoruz.

Ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor.

Oyuncu kadrosu bir hayli zengin olan filmde aynı zamanda Bradley Cooper Rocket karakterine ve Vin Diesel ise Groot karakterine ses verecek.

İlerleyen haftalarda daha uzun bir fragman yayınlanacağını açıklayan Marvel Studios, görüntülerin daha önce San Diego Comic-Con‘da gösterildiğini fakat çevrimiçi görüntülenmesine izin vermediğini belirtti.

Filmin vizyona giriş tarihi UK’de 31 Temmuz 2017 olarak belirlendi. Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Filmin fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Backtrack (2015)

Sonraki yazı

Korkarım Beni Yeneceksiniz: Fobi Esiri Hayatlar