Bi'DünyaHaberler

Harry Potter ve Lanetli Çocuk’un Tam Kadrosu Açıklandı

Öncelikle bir tiyatro oyunu projesi olan ve yoğun istek üzerine 31 Temmuz’da kitabı yayınlanacak olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Harry Potter and The Cursed Childoyunu için tam kadro açıklandı.

cursed child

Dünyanın su sıralar dört gözle beklediği ve biletlerin satışta olduğu Harry Potter ve Lanetli Çocuk için oyuncu fotoğraf çekimleri tamamlandı ve izleyicilerle paylaşıldı. Kitapta ve oyunda olaylar daha çok Harry Potter’ın en küçük oğlu olan Albus Severus Potter çevresinde gelişecek. Oyunda orta yaşlı olan Harry’i Jamie Parker, eşi Ginny Weasley-Potter’ı Poppy Miller ve Albus Severus Potter’ı ise Sam Clemmett canlandıracak.

potter family

Weasley ailesinde ise Ron Weasley için Paul Thornley var. 8 filmden oluşan seride Hermione karakterini Emma Watson canlandırırken oyun kadrosunda bir değişikliğe gidildi ve siyahi oyuncu Noma Dumezweni, 19 yıl sonraki Hermione Granger karakteri olarak yerini alacak. Kızları olan Rose Granger-Weasley karakterini ise genç oyuncu Cherelle Skeete canlandıracak.

weasley family

Oyunda Draco Malfoy karakterinin orta yaşlı hâli ile ve genç oğlu Scorpius Malfoy ile de tanışacağız.

malfoy family

Melike Kavcıoğlu
Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

2 Comments

Yorum yaz