Haberler

Inarritu’nun Revenant’ından Taze Kareler!

2016’nın en çok beklenen yapımlarından The Revenant (Diriliş), yeni görseller, setten kamera arkası fotoğrafları ve yeni televizyon reklamı ile sinemaseverlerin heyecanını katlamaya devam ediyor.

Alejandro Gonzalez Inarritu’nun bu seneki Oscar tahminlerinde çoktan yerini alan filmi The Revenant’ın görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki, geçen sene de Inarritu ile beraber çalışmış, Oscar ödülüne layık görülmüş ve adından tüm yıl boyunca söz ettirmişti.

Yeni görseller bizi meraklandırırken, başta E.Lubezki, Leonardo DiCaprio ve filmin diğer oyuncuları olmak üzere film ekibinin emeğini de gözler önüne seriyor.

Görsel açıdan oldukça doyurucu ve görkemli gözüken filmin yeni görselleri de filmin büyülü dünyasına hazırlayıcı nitelikte.

22 Ocak 2016’da vizyona girecek filmin fragmanları için tıklayın.

İşte filmin yeni görselleri ve tv spotu:

3e3fqp4

Will Poulter

bd3rplx

Inarritu ve DiCaprio

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Festivale Yeni Bir Soluk: Ulusal Kısa Film Yarışması

Sonraki yazı

Jennifer Lawrence Yönetmen Koltuğuna Oturuyor!