Haberler

J.K. Simmons, Patriots Day Filminin Kadrosunda!

2013 yılında Boston Maratonu’nda yaşanan bombalı saldırıyı konu edinerek beyaz perdeye aktaracak olan Patriots Day filmine bir ünlü isim daha katıldı.

Actor J.K. Simmons arrives for the Oscars Nominees' Luncheon hosted by the Academy of Motion Picture Arts and Sciences, February 2, 2015 at the Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, California. The 87th Oscars will take place in Hollywood, California February 22, 2015. AFP PHOTO / ROBYN BECKROBYN BECK/AFP/Getty Images

ABD’nin Boston kentinde her yıl düzenlenen bir maratonun bitim noktasında 15 Nisan 2013 tarihinde gerçekleşen bombalı saldırı, yönetmen Peter Berg tarafından sinemaya uyarlanıyor.  Senaryosunu Matt Charman, Eric Johnson ve Paul Tamasy’nin birlikte yazdığı filmin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belirleniyor.

The Departed, Boogie Nights gibi filmleriyle bildiğimiz Mark Wahlberg filmin yapımcılığını üstlenenlerden biri olmasının yanı sıra filmde de başrolde bulunuyor. Wahlberg’e birlikte filmde rol olmasını kesinleşen isimlerden bir diğeri ise geçtiğimiz yıl Whiplash filmi ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar’a uzanan J.K. Simmons oldu. Mark Wahlberg’in Boston Polis Departmanı’nda memur olan Danny Keeler’ı canlandıracağı filmde J.K. Simmons ise Watertown Polis Departmanı’nda görevli Çavuş Jeffrey Pugliese’ı canlandıracak.

3 kişinin ölümüne ve yüzlerce kişinin yaralanmasına neden olan bu korkunç saldırı, Watertown semtinde her yıl 19 Nisan tarihinde yas ilan edilerek lanetleniyor.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Man Who Knew Infinity'den Yeni Fragman

Sonraki yazı

Antony Hegarty’den Oscar Boykotu!