Haberler

Antony Hegarty’den Oscar Boykotu!

Son 30 yıldan bu yana Oscar adayları arasında yer alan ilk trans müzisyen olan Antony Hegarty, ödül töreninde sahne almayacağını açıkladı ve uzun bir mektup yayınladı.

antony hegary

2015 çıkışlı belgesel Racing Extinction için J. Ralph ile bir araya gelen Antony Hegarty, film için Manta Ray isimli bir parça yayımlamıştı. Geçtiğimiz yılın sonuna doğru belli olan Oscar adayları arasında ismini gördüğümüz Hegarty, son 30 yıldır Oscar’a aday olan ilk trans müzisyen olması açısından tüm dünyada dikkat çekmişti. Ödül gecesi bir performansını da izleyeceğimiz haberlerini aldığımız sanatçı, bu planlarından vazgeçtiğini açıkladı. Normalde ödül gecesinde sahnede olması planlanmayan ancak programa sonradan eklenen Dave Grohl’un reklam amacı ile eklendiğini söyleyen Hegarty’nin Oscar ödül törenine gelmeyerek boykot edeceğini yazdığı uzun bir mektup ile belirtti.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

J.K. Simmons, Patriots Day Filminin Kadrosunda!

Sonraki yazı

Fassbender ve Vikander’li The Light Between Oceans’tan Fragman