Haberler

Jamie Foxx’lu Baby Driver’ın İlk Fragmanı Yayımlandı!

Shaun of the Dead, Scott Pilgrim vs The World gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Edgar Wright’ın yeni filmi Baby Driver‘dan ilk fragman geldi.

Edgar Wright‘ın bu sefer yazıp yönettiği filmin kadrosu da oldukça dikkat çekici. Jamie Foxx, Kevin Spacey, Lily James, Jon Bernthal ve Jon Hamm gibi isimleri kadrosunda barındıran filmde aynı zamanda Red Hot Chilli Peppers’ın ünlü bas gitaristi Flea da yer alıyor.

Filmlerindeki müzik kullanımıyla hatırladığımız Wright’ın, Mint Royale için 2003’te yönettiği müzik videosu Blue Song’tan aldığı ilhamla giriştiği filmde yine müzikal ögeler ön planda olacağa benziyor.

Eğlenceli, bol aksiyonlu olacağa benzeyen filmin yayımlanan ilk fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Alien'dan Fassbender'lı "Meet Walter" Videosu!

Sonraki yazı

Terry Gilliam, Don Kişot'un Çekimlerine Bir Kez Daha Başladı