Haberler

Jennifer Lawrence Fidel Castro’nun Sevgilisini Canlandıracak

Jennifer Lawrence, Fidel Castro’nun bir zamanlar sevgili olduğu daha sonra ise adı Castro’ya suikast girişimine karışan Marita Lorenz’i canlandıracak. Başarılı aktris, filmin  yapımcılığını da üstlenecek.

494912

Passengers‘ın çekimlerini tamamlayan Lawrence, Sony Pictures için çekilecek filmdeki yeni rolü için hazırlanıyor. Oyuncu, daha önce Sony ile çalıştığı Silver Linings Playbook (2012) filmi ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar ödülüne layık görülmüştü.

Filmin adının Marita veya Lorenz’in kendi hayatını anlattığı kitabının ismi olan Dear Fidel olacağı biliniyor.

Geçtiğimiz hafta dördüncü defa Oscar adayı olduğu açıklanan aktrise yeni filminin yapımcılığında Scott Mednick, Matt Tolmach ve Andre Rouleau eşlik ederken, filmin senaryosunu American Hustle’ın senaristi Eric Warren Singer yazacak.  Diğer oyuncular ve vizyon tarihi hakkında ise henüz bir bilgi yok.

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

My Dinner With Andre (1981)

Sonraki yazı

Cannes En iyi Senaryo Ödülü Sahibi Chronic’ten İlk Fragman Geldi