Haberler

Jennifer Lawrence’lı Passengers’tan Fragman Yayımlandı!

Chris Pratt ile Jennifer Lawrence’ın başrollerinde bulunduğu, yılın en merak uyandıran bilim-kurgu filmlerinden biri olan Passengers’ın ilk fragmanı yayımlandı.

passengers

Yönetmen koltuğunda The Imitation Game, Headhunters gibi filmleriyle tanıdığımız Morten Tyldum’ın oturduğu film, planlanan uykularından 90 yıl kadar önce uyanan iki uzay yolcusunu konu alıyor. Senaristliğini ise Prometheus ve Doctor Strange gibi bilim-kurgu filmlerinin senaristliğini yapmış olan Jon Spaihts üstlenmiş durumda.

Pratt ve Lawrence dışında Michael Sheen ve Laurence Fishburne’ün de kadrosunda bulunduğu filmin Türkiye’de 30 Aralık tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Merakla beklenen filmin fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz