Haberler

Johnny Depp’li Black Mass’ten İlk Görüntü

Haber 1 Görsel 1

 

“Çekiciydi. Acımasızdı. Bir kobra gibi ne zaman saldıracağı belli değildi” diyor Black Mass’in yönetmeni Scott Cooper, filmde suç imparatoru Whitey Bulger’ı canlandıran Johnny Depp için. Film gerçek bir hikayeden uyarlanmış durumda; kardeşi bir senatör (Benedict Cumberbatch) olan Whitey Bulger’ın, Boston’ın en azılı gangsteri haline gelmesi ve aynı zamanda İtalyan Mafyasını çökertmek amacıyla FBI ile birlikte çalışmasını konu alıyor.

Gerçekte sarışın ve mavi gözlü olan Bulger için akla gelen ilk isim Johnny Depp olmasa da, karaktere girdiği anda yarattığı etki inanılmaz. “Setteki çoğu insan Whitey’nin geldiğini hemen anladı ve benzerlikten biraz gerildi açıkçası. Bazıları yüzüne bile bakamıyordu” diyor Scott Cooper.

Bulger’ın korkutucu tarzını ve kişiliğini yaratabilmek için Cooper ve Depp’in eski gözaltı kayıtları ve FBI fotoğrafları üzerinde çalıştığını da ekleyelim.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Love at First Fight'tan İlk Fragman Geldi

Sonraki yazı

Daniel Radcliffe Grand Theft Auto Filminde