Haberler

Kristen Stewart, Jesse Eisenberg ve Bruce Willis, Woody Allen’ın Yeni Filminde Birlikte Yer Alacak

stewart-willis-eisenberg

Kristen Stewart ve Jesse Eisenberg, Woody Allen sayesinde 3. Kez bir araya geliyor. İkili, 2009 yılında Adventureland’de ve geçtiğimiz ay ABD’de gösterime giren American Ultra’da birlikte oynamışlardı. Stewart ve Eisenberg, Blake Lively, Parker Posey, Jeannie Berlin, Corey Stoll ve Ken Stott’tan oluşan filmin kadrosuna dahil oldular. Filmin sürpriziyse Bruce Willis olacak.

Bruse Willis ve Kristen Stewart için bu, Woody Allen ile çalıştıkları ilk proje olacak; Jesse Eisenberg ise Allen’ın yönettiği 2012 yapımı To Rome With Love filminde yer almıştı.

Allen’ın Irrational Man’den sonra çekeceği bu yeni filmi hakkında hiçbir detay açıklanmış değil (Woody Allen filmlerinde genelde olduğu gibi). Proje hakkında tek bilinense gelecek ay New York ve Los Angeles lokasyonlarında çekimine başlanacağı.

İrem Güller
1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yorum yaz