Haberler

Colin Farrell, Yeni Harry Potter Spin-Off’unda Yer Alacak

colin-farrell

Harry Potter Spin-Off’u Fantastic Beasts and Where to Find Them’den yeni casting haberleri gelmeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise bayağı ilgi çekici. Son olarak True Detective’in 2. Sezonunda yer alan ünlü aktör Colin Farrell’ın filmin kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Filmle ilgili detaylı bilgiye daha önce sitemizde yer vermiştik.

Farrel, filmin Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Ezra Miller, ve Alison Sudol’dan oluşan güçlü kadrosuna katılacak ve Redmayne’in karakteri Newt Scamander’ın Amerika’da sürdürdüğü sihirli yaratıkları incelediği araştırmaları sırasında tanışacağı bir isim olan Graves adlı bir büyücüyü canlandıracak.

Fantastic Beasts and Where to Find Them, 3D ve IMAX formatlarında, Kasım 2016’da gösterime girecek.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kristen Stewart, Jesse Eisenberg ve Bruce Willis, Woody Allen’ın Yeni Filminde Birlikte Yer Alacak

Sonraki yazı

Michael Fassbender’In Steve Jobs’ı, Londra Film Festivali’nin Kapanış Filmi Olacak