Haberler

Kristen Wiig, “Crying in a Sweater” ile Düşük Bütçeli Bağımsız Filmleri Tiye Alıyor!

ABD’li aktris, senarist ve yapımcı Kristen Wiig, yeni filmi “Crying in a Sweater” ile film festivallerine aday olmak amacıyla çekilen düşük bütçeli filmlerle dalgasını geçiyor. Duygusal gelgitler yaşayan ve sürekli ağlayan bir kadını canlandıran Wiig, jest ve mimikleriyle izleyenleri kırıp geçiriyor.

Watch-the-Trailer-for-Kristen

Saturday Night Live ile 8 yıl boyunca kılıktan kılığa giren binbir surat Kristen Wiig, akademiden mezun olmasının ardından sinemaya ağırlık verdi. Bridesmaids filmi ile Oscar’a aday olan Wigg, yeteneğini komedi filmlerinin yanı sıra “Skeleton Twins”,”Welcome to Die” gibi drama filmleriyle de kanıtladı.

Ghostbusters’in yeniden çevriminde de başrol oynamaya hazırlanan 42 yaşındaki Amerikalı aktris, yeni filmi “Crying in a Sweater”in Jimmy Kimmel Live için hazırlanan fragmanı ile komedinin sınırlarını zorlamaya devam edeceğinin ipuçlarını veriyor. Sürekli ağlayan, duygusal sorunları olan, biraz dengesiz bir karakteri canlandıran Wigg, performansıyla izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Filme yapılan yorumlar ise fragmanın bir başka eğlenceli yanı.İşte o çok ses getiren ve gülme krizlerine sokan fragman:

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kendine Ait Bir Dünya: The Martian

Sonraki yazı

Martin Scorsese’den Biyografik Film!