Haberler

Lady Gaga ile “Bir Yıldız Doğuyor”

Bradley Cooper’ın yönetmenliğini üstleneceği A Star Is Born (Bir Yıldız Doğuyor) filminde American Horror Story’deki rolüyle Altın Küre alan Lady Gaga başrolde olacak.

1280_lady_gaga_bradley_cooper_star_is_born

Yapımcılığını Clint Eastwood’un üstlendiği A Star Is Born filminde başrolü Lady Gaga üstlenecek. Müzikal için özel olarak şarkı da besteleyecek olan ünlü şarkıcı, yeni sezonda yayımlanacak American Horror Story ile de oyunculuk konusunda çalışmaya devam ettiğini ortaya koymuştu. Ünlü şarkıcı daha önce Sin City: A Dame To Kill For ve Machete Kills gibi yapımlarda rol almıştı.

İlk versiyonu 1937 senesinde William A. Wellman ve Jack Conway yönetmenliğinde çekilen Bir Yıldız Doğuyor müzikalinin ikinci versiyonu George Cukor yönetmenliğinde 1954’te çekilmiş ve başrol oyuncusu Judy Garland En İyi Kadın Müzikal Oyuncu dalında Altın Küre’ye layık görülmüştü.

Gözde Bertuğ
İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Yorum yaz