Haberler

Halle Berry’nin Yeni Filmi Kidnap’ten İlk Fragman Yayımlandı

Luis Prieto‘nun yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Halle Berry, Lew Temple ve Dana Gourrier’in yer aldığı Kidnap ilk fragmanıyla izleyici ile buluştu.

08_22+Kidnap+Trailer+Halle+Berry

Başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry’nin bulunduğu Kidnap, eğlence parkında çocuğu kaçırılan bir annenin hikâyesini anlatıyor. Gördüğü arabayı takip etmeye başlayan ve polisten yardım alamayan annenin, çocuğunu bulmak için girdiği kovalamacayı konu edinen filmin yapımcılığını Halle Berry ve Lorenzo Di Bonaventura paylaşıyor.

Senaryosu Jackass programının yapımcısı Knate Lee’ye emanet edilen film Amerika’da Aralık ayında vizyona giriyor. Filmin Türkiye’de vizyona gireceği tarih ise henüz kesinleşmedi.

Kidnap’in ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Lady Gaga ile “Bir Yıldız Doğuyor”

Sonraki yazı

6. İstanbul Suç ve Ceza Film Festivali Başlıyor