Haberler

Liam Neeson’lı A Monster Calls’dan İlk Fragman!

Schindler’s List filmindeki rolü hafızalardan çıkmayan Britanyalı başarılı oyuncu Liam Neeson’ın yer aldığı A Monster Calls’dan ilk fragman yayınlandı.

A Monster Calls
A Monster Calls’ın yönetmenliğini Yetimhane’nin yönetmeni Juan Antonio Bayona üstlendi. Fantastik bir film olan A Monster Calls, Patrick Ness’in kaleme aldığı aynı adlı romandan sinemaya uyarlandı.

liam-neesonFilmin oyuncu kadrosunda Schindler’s List ile Akademi ödüllerine aday olan Liam Neeson’ın yanı sıra filmde Akademi adayı oyuncular Felicity Jones, Sigourney Weaver, Doom’u Toby Kebbell ve Geraldine Chaplin gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin başrolünde ise genç oyuncu Lewis MacDougall yer alıyor.

Film, bir yandan okuldaki kabadayıların eziyeti, bir yandan annesinin yakalandığı ağır hastalık ile gerçek dünyanın ağırlığı altında ezilmeye başlayan küçük Connor’ı temel alıyor. Küçük çocuk bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına sığınmak zorunda kalıyor. Jones küçük çocuğun annesini, Kebbell babasını ve Weaver da büyükannesini canlandırırken, Neeson da kurtarıcı rolündeki hayali canavar oluyor.

A Monster Calls, Amerika’yla aynı zamanda 14 Ekim 2016‘da vizyona girecek!

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

20. Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali Başlıyor!

Sonraki yazı

Will Smith’li Concussion’dan Son Fragman Yayınlandı!