Haberler

Will Smith’li Concussion’dan Son Fragman Yayınlandı!

Yönetmenliğini Peter Landesman’ın yaptığı ve başrolünde Will Smith’in yer aldığı Concussion filminin vizyona girmeden önceki son fragmanı yayınlandı.

Gerçek bir hikâyeden uyarlanan film, Amerikan futbolunun sebep olduğu beyin travmalarını ilk defa ortaya çıkaran nöropatoloji uzmanı Dr. Bennet Omalu’nun hayatına yer veriyor. Landesman’ın “Game Brain” adlı bir dergideki haberinden yola çıkarak uyarladığı filmde, alınan darbeler sonucu oyuncuların yaşadığı travmaların ve bunların tekrarlanmasının, oyuncular ve onların yaşamlarını nasıl etkilediği trajik bir biçimde ele alınıyor.

JFK Suikastı ve Elçiyi Öldür filmleriyle tanınan Landesman’ın bu filminde, Will Smith’in yanı sıra Alec Baldwin, Albert Brooks, Gugu Mbatha-Raw, Luke Wilson gibi isimler yer alıyor.

Amerika’da 25 Aralık’ta gösterime girecek filmin Türkiye’deki gösterim tarihi ise 5 Şubat 2016.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Liam Neeson'lı A Monster Calls'dan İlk Fragman!

Sonraki yazı

Ebruli Yeşilcam Sergisi Ziyaretçilerini Bekliyor!