Bi'DünyaHaberler

Livio Gianola ve Cristina Benitez Flamenko Tutkunlarını “Başka Bir Yer”e Götürmeye Geliyor!

Livio Gianola ve Cristina Benitez, “Başka Bir Yer” adlı gösterileri ile 9. Uluslararası Ankara Flamenko Festivali kapsamında 11 Aralık’ta ODTÜ KKM’ de sahne alıyor.

livio

İspanya Ulusal Balesi için müzik eseri yazan tek yabancı sanatçı olan Livio Gianola, ünlü flamenko dansçılarıyla çalışarak çok sayıda beste yaptı. Sanat yapımcısı ve yetenek avcısı olan “Live in Europe” ile tanışması, Gianola’nın sıra dışı müzik yeteneğinin sınırlarını genişletmesini sağladı.

livio cristina

Konserde kendi eserlerini seslendirecek olan Gianola, müziğiyle flamenko dansçısı ve eğitmeni Cristina Benitez’in sergileyeceği muhteşem performanslara da eşlik edecek. Flamenkoya farklı bir yorum getirmeyi amaçlayan ikilinin performanslarına Flaviano Braga (bandoneon) , Stefano Lanza (flüt) ve Francesco Perrotta isimli müzisyenler de katkıda bulunacak.

http://www.biletix.com/biletsec/S6E01/TURKIYE/tr

Gamze Gencer
O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Yorum yaz