Haberler

Marion Cotillard ve Brad Pitt Aynı Filmde

marion_cotillard_brad_pitt_split

Marion Cotillard’ın, Robert Zemeckis’in henüz adı konmamış yeni filminde, Brad Pitt ile birlikte yer almak üzere görüşmelere başladığı bildirildi.

Senaryosunu Steven Knight’ın (Eastern Promises) kaleme aldığı film, 2. Dünya Savaşı sırasında Kazablanka’da Alman bir büyükelçiyi öldürmek üzere görevlendirilen iki casusun birbirine aşık olması ve evlenmesiyle başlar; Pitt’in karakteri Kanadalı casusun, eşinin Almanya için ikili çalışan bir ajan olduğunu öğrenmesi ve eşini öldürmekle görevlendirilmesiyle de olaylar gelişir. Şimdilik 2. Dünya Savaşı’nda geçen Mr. And Mrs. Smith gibi görünen filme, Zemeckis’in daha farklı bir bakış açısı getirerek “insani” bir hikaye yaratacağı düşünülüyor.

indir

Aslında Cotillard’ın filmde yer alması programına göre baya zor görünüyordu, çünkü Cannes’da gösterimi yapılan ve Michael Fassbender ile birlikte rol aldığı Macbeth’in ardından, güzel aktris Assasin’s Creed’in film uyarlaması için yine Fassbender ile kamera karşısına geçecek. Fakat Zemeckis’in yeni filmi The Walk’un promosyon turu ve Pitt’in Netflix’le anlaşması sonucu çekeceği yeni filmi War Machine dolayısıyla çekimler 2016’nın başına ertelenince, Cotillard için de bu yapımda yer alma fırsatı doğmuş oldu.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

12 Haziran'da Sinemalarda!

Sonraki yazı

Mandariinid : Kırmızı Kalplerimiz Turuncu Bir Barış İçin Atıyor