Haberler

Matthew McConaughey’in Yeni Filminden İlk Poster Yayımlandı!

Başrolünde Matthew McConaughey’in yer aldığı yönetmenliğini ise 4 Oscar adaylığı bulunan Gary Ross’un yaptığı The Free State of Jones filminden ilk poster yayımlandı.

Gugu Mbatha-Raw, Keri Russell, Jacop Lofland ve Mahershala Ali gibi oyuncuların da yer aldığı film, ağırlıklı olarak Lincoln döneminde patlak veren Sivil Savaş döneminin cephe tarafına bakmayı hedefliyor. İç Savaş’ı en sıcak haliyle cephe içerisinden izleyiciye aktarmayı hedefleyen filmin senaryosunu ise yönetmenin kendisi üstleniyor. Mississippi’deki fakir bir çiftçi olan Newt Knight’ın başlattığı direnişin gerçek hikayesini, Amerika Konfedere Devletleri’ne başkaldırısını anlatıyor.

Yayımlanan posterde Matthew McConaughey, canlandırdığı karakter Newton Knight ‘a oldukça benziyor.

The Free State of Jones filminin vizyon tarihi ise 13 Mayıs 2016.

free-state-of-jones-poster

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Diren! Filmine Bir Film ve Filmmor'dan Özel Gösterim!

Sonraki yazı

O Şehirde Büyük Rüzgâr Vardır: The Salt of the Earth