Bi'DünyaHaberler

Michael Jackson’ın Hayatı Dizi Oluyor!

2009 yılında kaybettiğimiz, pop müziğin efsanesi Michael Jackson’ın son günlerini konu alan kitap, diziye uyarlanıyor. Hem de dizinin yönetmeni J.J.Abrams olacak!

u_3870_1

Gelmiş geçmiş en büyük pop ikonu olarak gösterilen Michael Jackson’ın son 16 haftasını konu alan Before You Judge Me: The Triumph and Tragedy of Michael Jackson’s Last Days (Beni Yargılamadan Önce: Michael Jackson’ın Son Günlerinin Zaferi ve Trajedisi) adlı kitaptan uyarlanacak olan dizinin yapımcılığını ise kitabın da yazarı olan Tavis Smiley üstlenecek.

Yönetmenliğini Star Wars, Mission Impossible, Star Trek gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan J.J. Abrams‘ın yapacağı dizinin 2017 yılında yayımlanması bekleniyor.

 

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Korku Filmi Under the Shadow’dan Fragman Geldi!

Sonraki yazı

Paranoia (2010)