Bi'DünyaHaberler

Mustafa Ziya Ülkenciler “Yedinci Sanat’a Bir Adım” Fotoğraf Sergisi 27 Mart’ta!

AFİŞ

Ülkemiz ve belki de dünyanın geri kalan kısmı için de bir ilk sayılabilecek çok özel bir oluşumu hayata geçirebilmenin ilk adımını atıyoruz: Sadece Kısa Film ve Belgesel gösterimleri yapacak olan bir KISA FİLM SİNEMASI…

Genç sinemacıların kendilerini sunabilecekleri bir alan dâhilinde; yine kendilerinin yöneteceği ve bizlerin ise farklı etkinliklerle destekleyeceği bir yapı yaratmaya çalışıyoruz.

Bu adıma destek verebilmek adına ve geliri genç sinemacılara aktarılmak suretiyle, 15 gün süre ile Galatasaray Meydanı’nda bir sergi açıyor, davetiye ve tanıtım broşürünü de ekte sizlerle paylaşıyorum.

Genç sinemacıların emek ve umutlarına sahip çıkılabilmesi ve arkalarını döndüklerinde göz göze gelebilecekleri bizlerin varlığını hissedebilmeleri için hepimizin desteğine ihtiyaçları var.

Slayt 1

Kısa Film Sineması’na destek olmak amacıyla, Mustafa Ziya Ülkenciler’in “Yedinci Sanat’a Bir Adım” isimli fotoğraf sergisi, 27 Mart Cuma gününden itibaren 15 gün süreyle Galatasaray Meydanı’nda yer alacak.

 

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Les rencontres d'après minuit (2013)

Sonraki yazı

Kubrick vs Scorcese