Haberler

Nocturnal Animals’tan İlk Görüntüler Geldi!

Yönetmenliğini Tom Ford’un yaptığı Nocturnal Animals filminden ilk görüntüler geldi! Kadrosunda Jake Gyllenhaal, Amy Adams, Isla Fisher, Michael Shannon ve Aaron Taylor Johnson gibi isimlerin bulunduğu film, Aralık ayında vizyona girecek.

2016-07-26 12.35.55

2003’te hayatını kaybeden Austin Wright tarafından 1993 yılında yazılan Tony and Susan kitabından uyarlanan Nocturnal Animals, Tom Ford’un ikinci film olma özelliğini de taşıyor. Moda tasarımcısı kimliğiyle tanınan Tom Ford, 2009 yılında vizyona giren A Single Man filmiyle senarist ve yönetmen kimliğiyle de yer etmeye başlamıştı. Detayları yavaş yavaş belirlenen Nocturnal Animals filminden bir görüntüler de geldi.

Senaristliği de Ford tarafından üstlenilen film, konusunu yaşanmış bir hikâyeden alıyor. İkinci evliliğinde mutluluğu yakalayan Susan (Amy Adams) kendini, eski kocasının aldığı, içinde el yazılarının bulunduğu bir kitapla birçok hikâyenin içinde bulur. Aradan geçen 20 yıl ardından bu hikâyeler içinde hikâyeler gün ışığına çıkacak ve farklı olaylara ışık tutacaktır.

Smokehouse Pictures‘ın finanse ettiği filmin yapımcılığını George Clooney ve Grant Heslov üstleniyor.

2016-07-26 12.35.23
2016-07-26 12.34.55
Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Trainspotting 2’nin İlk Teaser Trailer’ı Karşınızda!

Sonraki yazı

Lviv Uluslararası Kısa Film Festivali 4 Ağustos'ta Başlıyor