Haberler

Paul Thomas Anderson ile Daniel Day Lewis Tekrar Bir Araya Geliyor!

Son olarak 2007 yılında There Will Be Blood filmiyle bir arada gördüğümüz Anderson ve Lewis, Anderson’un bir sonraki projesinde birlikte olacaklarını açıkladılar.
60th+Annual+DGA+Awards+Show+FfVjs1W6vFWx
Filmle ilgili kesin bir açıklama yapılmasa da Anderson’un, 1950’lerin dünya moda endüstrisinin altın çağını yaşadığı yıllara odaklandığı, yaptığı araştırmalar ve görüştüğü kişiler üzerinden çıkarılmış.
 
Magnolia, The Master, Punch-Drunk Love filmlerinin yönetmenliği ve senaristliğini üstlenen ve Boogie Nights, Magnolia, Inherent Vice, There Will Be Blood filmleriyle altı kez Oscar’a aday gösterilen Thomas Anderson, 2015’te vizyona giren Inherent Vice’la izleyiciyle buluşmuştu.
 
Steven Spielberg imzalı 2012 yapımı Lincoln filmiyle izlediğimiz, There Will Be Blood filmiyle ikinci Oscar’ını alan Daniel Day Lewis ise bu projeyle uzun bir aradan sonra tekrar beyazperdeye dönecek.
Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Avusturya'dan "En İyi Yönetmen" Ödülü Azad'a!

Sonraki yazı

Stephen King'in "O" Kitabı Beyazperdede