Haberler

Stephen King’in “O” Kitabı Beyazperdede

Stephen King’in klasikler arasında yer alan korku romanı O (It) 1990 yılındaki mini dizi uyarlamasından sonra beyazperdede seyiricisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

it_stephenkingStephen King‘in bir korku klasiği olan O (It) romanının yeni uyarlaması gecikme sorunları yaşasa da, sonunda yönetmen olarak Andy Muschietti‘yle bir anlaşmaya varılıyor. Kadro hakkında dedikodular da, palyaço kılığındaki Pennywise karakterini Bill Skarsgard canlandıracağı yönünde sonuçlanıyor.

Andy Muschietti‘den önce yönetmenlik için anlaşılan Cary Fukunaga‘nın iki part hâlinde çekmeyi kararlaştırdığı O’nun hikayesi Maine kasabasında  palyaço kılığına girerek çocuklara işkence yapan Pennywise ve onun elinden kurtulmuş yedi kişi hakkındadır. İlk filmde karakterlerin çocukluk hâllerini görüp ikinci filmde ise onların Pennywise hakkındaki her şeyi unutmuş ama O geri döndüğünde ise bu gerçekle yüzleşmek zorunda olmalarını izleyeceğiz.

Kadroda yer alan diğer isimler ise Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor’dır.

 

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Paul Thomas Anderson ile Daniel Day Lewis Tekrar Bir Araya Geliyor!

Sonraki yazı

Harry Potter ve Lanetli Çocuk'un Tam Kadrosu Açıklandı