Haberler

Pet Sematary’den Yeni Fragman Geldi!

Bazen ölüm daha iyidir.

Stephen King’in gerilim dozu yüksek romanlarından Hayvan Mezarlığı’nın yeniden çevriminden merak uyandırıcı bir fragman yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Kevin Kölsch ve Dennis Widmyer‘in oturduğu filmin başrollerinde Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow ve Naomi Frenette gibi dikkat çekici isimler yer alıyor.

İlk kez 1989 yılında beyaz perdeye uyarlanan roman, otuz sene sonra tekrar izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. “Ölümü kabullenememe” teması üzerinden giden hikaye hayvan mezarlığının yakınındaki eve taşınan Creed ailesinin başına gelen korkutucu olayları anlatıyor.

Senaryosunun altında David Kajganich ve Jeff Buhler‘in imzası  olan filmin başrollerinde ise Jason Clarke (Louis Creed), Amy Seimetz (Rachel Creed) ve John Lithgow (Jud Crandall) gibi isimler yer alıyor. Film, 5 Nisan’da vizyona girecek.

Ekin Taneri
1991 Şubat’ında Ankara’da doğdu. Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü mezunu. Uykusuz gecelerin insanı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Sanat ve Tasarım yüksek lisansı ile cebelleşmekte. Hayata kadraj arkasından bakmayı sever. Robert Mapplethorpe ile özel bir bağı var. Çocukluğundan beri filmlere karşı özel bir tutku duyuyor. Şu sıralar part time reklamcı, part time ninja olarak hayatını sürdürüyor.

Yorum yaz