Haberler

Pete ve Ejderhası Eylül’de Geliyor

İlk olarak 1977 yılında Don Chaffey’in yönetmenliğinde vizyona giren filmin, 2016’da vizyona girecek yeni filminin çekimlerine 2015 yılında başlandı. İki Akademi Ödülü adaylığı bulunan filmin müzikleri de Al Kasha ve Joel Hirschhorn imzalı.

petes-dragon-logo1

Yetim bir çocuk olan Pete’in en yakın arkadaşı ve erderha olan Elliott’ın maceralarını konu alıyor. Efsanelerde ölümcül olarak bilinen ejderhaların aksine Elliott bir insandan bile daha iyi bir dosttur. Bu yönü Pete ile yaşayacağı maceraları daha da keyifli kılıyor.

Şimdi karşımıza Walt Disney Pictures tarafından geliyor. Oldukça eğlenceli ve maceralı bu filmde Oakes Fegley, Oona Laurence ve Robert Redford gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Türkiye’de Eylül’de vizyona girecek bir live-action animasyon filmi olan Pete ve Ejderhası’nın yönetmeni, Ain’t Them Bodies Saints’in yönetmeni David Lowery.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Adele’in Yeni Single’ı İzleyiciyle Buluştu

Sonraki yazı

Napolyon Bonapart Filmi Cary Fukunaga Yönetmenliğinde