Haberler

Robert De Niro, The War With Grandpa’da!

Efsane aktör Robert De Niro, Robert Kimmel Smith’in romanından sinemaya uyarlanan The War With Grandpa ile sinamaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tim Hill’in yönetmenliğini yapacağı film, büyükbabasını ve aynı zamanda onun yatak odasını çok seven genç bir adamın hikâyesini konu alıyor. Büyükbabası öldüğünde onun odasına taşınan genç adam, birçok olay ile de baş etmek zorunda kalıyor.

38faae069a1371784081ea9ad9b279d0-1465890346

Robert Kimmel Smith’in romanından sinemaya Matt Ember ve Tom Astle tarafından uyarlanan Dimension Films imzalı film, Hill’in çok sevdiği aile-odaklı filmlerden biri.

Phillip Glasser, Marvin Peart ve Rose Morris Peart’in yapımcılığını üstlendiği filmin ekibinde Jane Rosenthal ve Barry Welsh de yer alıyor. Lisa Addario ve Joey Syracuse taslak senaryoyu yazarken, Matt Ember ve Tom Astle da senaryonun son dokunuşlarını yapıyor.

Cannes’da prömiyeri yapılan Hands of Stone filmiyle izlediğimiz De Niro’yu ise uzun bir aradan sonra tekrar bir aile filminde göreceğiz.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

“Alf” Hayatını Kaybetti!

Sonraki yazı

Little Fugitive (1953)