Bi'DünyaHaberler

Selah Sue 17 Aralık’ta Babylon Bomonti’de!

Screen-Shot-2014-09-01-at-01.09.22Soul ve reggae müziğin yeni nesil temsilcilerinden Belçikalı yıldız Selah Sue, 17 Aralık’ta yeniden Babylon sahnesinde yer alıyor!
En büyük ilham kaynakları arasında gösterdiği Lauryn Hill, M.I.A. ve Erykah Badu’nun etkisi müziğinde kolayca hissedilen Selah Sue, farklı ses rengiyle Amy Winehouse ile de sık sık karşılaştırılıyor. “Raggamuffin” ve “Crazy Vibes” gibi sevilen hitlerinin yanı sıra performanslarında Erykah Badu, Adele ve The Zutons gibi isimleri de cover’layan genç sanatçı şimdiye kadar Lowlands, Sziget, Pukkelpop ve North Sea Jazz Festival gibi önemli yurtdışı festivallerde performans gösterdi. İlk albümünü Mart 2011’de Because Records üzerinden yayınlayan genç sanatçı son albümü Reason’ı geçtiğimiz yıl sevenleriyle paylaştı. Harika bir müzik ziyafetine hazır olun.

Etkinlik ile ilgili detayları buradan takip edebilirsiniz.

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Portofino, Lovely Portofino!

Sonraki yazı

Seyyah Oscar