Haberler

Shia LaBeouf’lu American Honey’den Fragman Geldi!

69. Cannes Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’nü alarak dikkatleri üzerine çeken American Honey filminden fragman geldi!1401x788-american-honey00

Başrollerinde Shia LaBeouf ve Sasha Lane’in bulunduğu, dram ve komediyi sentezleyerek izleyiciye sunan Cannes ödüllü American Honey filminden heyecanlandıran bir fragman yayımlandı.

Andrea Arnold’ın hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği film, yaşadığı fakir ve zavallı hayattan bıkan Star’ın, ansızın karşısına çıkan Jake’in cazibesine kapılmasını konu alıyor. Kapı kapı dolaşıp dergi üyeliği satan bir grup evsiz gencin elebaşı olan Jake’in, Star’ı da bu hayatın içine çekmesiyle ilgi çekici hale gelen filmin Türkiye’de vizyona gireceği tarih henüz bilinmemekte.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

J.K. Rowling’den Hogwarts Temalı 3 Yeni Kitap Geliyor!

Sonraki yazı

19 Ağustos'ta Vizyon'da!