Haberler

Shia LaBeouf’un Otobiyografisi ‘’Honey Boy’’dan İlk Fragman Yayınlandı

Shia LaBeouf’un senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni İsrailli yönetmen Alma Har’el.

Shia LaBeouf’un hayatından kesitleri ve bağımlılıklarını anlatan ‘’Honey Boy’’ Toronto Uluslararası Film Festivali’ndeki gösteriminin ardından Kasım ayında gösterime girecek. LaBeouf’un otobiyografisi olan filmin senaryosu da Shia LaBeouf’a ait. ‘’Honey Boy’’un yönetmeni ‘’Bombay Beach’’ ve ‘’LoveTrue’’ belgeselleri ile tanınan Alma Har’el.

Shia LaBeouf’un kendi babasını oynadığı filmde, ‘’A Quiet Place’’ ile tanıdığımız Noah Jupe, LaBeouf’un filmdeki karakteri Otis Lort’un çocukluğuna hayat veriyor. ‘’Manchester by the Sea’’nin Oscar adaylı oyuncusu Lucas Hedges ise Otis’in ergenliğini canlandırıyor. Film, henüz çocukken oyunculukla tanışan Otis’in giderek tanınır hale gelmesi, ünlü bir oyuncu olarak hayatını sürdürürken bağımlılık ile tanışması ve babası ile olan kavgalı ilişkisini anlatıyor.

Bu yıl Sundance Film Festivali’nde ilk gösterimini yapan ve büyük beğeni toplayan ‘’Honey Boy’’un kadrosunda ayrıca FKA Twigs, Maika Monroe, Natasha Lyonne, Martin Starr ve Clifton Collins Jr. yer alıyorlar. Filmin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Mustafa Özyurt
Çocukken Rambo ve Bruce Lee kasetleriyle tanıştığı filmlerden hiç kopmadı. Ankara’da geçen üniversite yıllarında Kızılırmak Sineması ile bağımsız filmler ve Avrupa filmleriyle tanıştı. Nordik sinemasının hayranı ve Lars Von Trier, Aki Kaurismaki ve Nuri Bilge Ceylan filmlerinin sıkı bir takipçisidir. O filmi aramaya devam ediyor.

Yorum yaz