Haberler

Sofra Sırları Filminden Yeni Afiş!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği Sofra Sırları filminin afişi yayımlandı.

Sofra Sırları, hayatını kocasına ve evine adamış olan mükemmel ev hanımı, mükemmel aşçı ve aynı zamanda seri katil Neslihan’ı (Demet Evgar) konu alıyor.
Kocasının işi nedeniyle hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiş olan Neslihan’ın günleri akşama kadar ne pişireceğini düşünmekle geçmektedir. Utangaç ve sevimli bir kadın olan Neslihan’ın kocası ve dostları onun yemeklerine çok düşkündür. Fakat bir süre sonra Neslihan’ın çevresindekilerin esrarengiz ölümleri dikkat çekmeye başlar. ABD’de eğitim almış ve bu şehre yeni atanmış hırslı bir komiserin, Neslihan’ın bu ölümlerle bir ilgisi olduğunu anlaması kısa sürmeyecektir ve bir anda tüm gözler ona dönecektir.
Filmin oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam, Fırat Altunmeşe, Ferit Aktuğ, Emrah Kolukısa, Burcu Yasemin Şeyben ve Burcu Halaçoğlu isimleri yer alıyor.

Filmin, 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
Önceki yazı

BAFTA 2018 Adayları Belli Oldu!

Sonraki yazı

12 Ocak'ta Vizyonda!