Fil'm Hafızası
Haberler

Sofra Sırları Filminden Yeni Afiş!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği Sofra Sırları filminin afişi yayımlandı.

Sofra Sırları, hayatını kocasına ve evine adamış olan mükemmel ev hanımı, mükemmel aşçı ve aynı zamanda seri katil Neslihan’ı (Demet Evgar) konu alıyor.
Kocasının işi nedeniyle hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiş olan Neslihan’ın günleri akşama kadar ne pişireceğini düşünmekle geçmektedir. Utangaç ve sevimli bir kadın olan Neslihan’ın kocası ve dostları onun yemeklerine çok düşkündür. Fakat bir süre sonra Neslihan’ın çevresindekilerin esrarengiz ölümleri dikkat çekmeye başlar. ABD’de eğitim almış ve bu şehre yeni atanmış hırslı bir komiserin, Neslihan’ın bu ölümlerle bir ilgisi olduğunu anlaması kısa sürmeyecektir ve bir anda tüm gözler ona dönecektir.
Filmin oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam, Fırat Altunmeşe, Ferit Aktuğ, Emrah Kolukısa, Burcu Yasemin Şeyben ve Burcu Halaçoğlu isimleri yer alıyor.

Filmin, 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Ezgi Nur Ünlü
1989 senesinde dünyaya geldiğinden beri hayatı hep meraklı gözlerle izledi. Hayatı ve dünyayı izlerken bir yandan inşaat mühendisliği eğitimi aldıysa da sinemanın yeri onda hep ayrı oldu. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimine ve sinemadaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir