Haberler

Star Wars: The Force Awakens’dan Yeni Fragman!

Lucasfilm, serinin merakla beklenen yedinci filmi olan Star Wars: The Force Awakens’un son fragmanını yayınladı.tfa_poster_wide_header-1536x864-324397389357

Vizyon tarihi giderek yaklaşan filmin yeni posteri henüz yayınlanmışken , müjdesi verilen son fragman da hemen arkasından geldi. Senaryosunu J.J. Abrams, Lawrence Kasdan ve Michael Arndt’ın birlikte yazdığı, yönetmenliğini J.J. Abrams’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher’ın yanı sıra Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, John Boyega gibi isimler de bulunuyor.

Filmin vizyon tarihinde de değişiklik oldu. Güç Uyanıyor, daha önce duyurulan vizyon tarihi olan 18 Aralık’tan 1 gün önce yani 17 Aralık 2015 Perşembe günü vizyona girecek.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Jobs, Bu Kez Danny Boyle Yorumuyla Sinemaseverlerin Karşısına Çıkıyor!

Sonraki yazı

Türk Korku Sineması’nda Sonbahar Rüzgârı