Haberler

The Beguiled’tan Fragman Geldi!

Yönetmenliği Sofia Coppola tarafından yapılan The Beguiled‘dan yeni bir fragman izleyiciyle buluştu. Focus Features yapımcılığında olan filmin başrollerinde Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst  ve Elle Fanning yer alıyor.

1864 yılında Virginia eyaletinde bir kızlar okulunda geçen film, İç Savaş zamanını konu ediniyor. John McBurney isminde ağır yaralı bir Kuzeyli onbaşı, Güneylilere ait topraklarda ormanlık bir arazide düşman birliklerinin eline geçmek üzereyken Amy adlı 12 yaşlarında bir kız çocuğu tarafından kurtarılıyor. Amy’nin haber verdiği okul görevlileri ve diğer öğrenciler yaralı askere yardım ediyor. Film kız öğrenciler ve askerin ilişkilerini odak noktasına koyuyor.

Yeniden beyeazperdede yer alacak 1971 yapımı filmin senaryosu Thomas Cullinan‘ın aynı adlı romanından Coppola tarafından uyarlandı. Filmde Oona Laurence, Emma Howard, Angourie Rice ve Addison Riecke yer alıyor.

Don Siegel’in yönetmenliğinde olan ve 1971 yılında çekilen filmin başrolünde Clint Eastwood ve Melody Thomas yer alıyordu.

Haziran 2017’de vizyona girmesi beklenen The Beguiled’in fragmanı ise işte burada:

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

DGA Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Sonraki yazı

Sokak Dansı Karnavalı Başlıyor!