Bi'DünyaHaberler

The Big Bang Theory’nin Spin-Off’u Geliyor

2007 yılında hayatımıza giren ve ‘nerd’lerin dünyasına ışık tutan sit-com The Big Bang Theoryonuncu sezonunun onayını almasıyla hayranlarını yeterince sevindirmişti. CBS’in hit dizisinden bir başka güzel haber daha geldi ve dizinin spin-off’unun çekileceği açıklandı. Yeni dizide takıntılı dahi Sheldon Cooper’ın gençliğini izleyeceğiz.

d0cf2ce9-ca2b-4be6-a428-5aa8b34da2d4

Ergenlik çağındaki Sheldon‘ın merkezinde geçecek olan hikayede The Big Bang Theory‘de Sheldon‘ı canlandıran Emmy ödüllü Jim Parsons oyuncu olarak yer almayacak ama kendisi yapımcı koltuğunda oturacak. The Big Bang Theory‘nin yaratıcılarından biri olan Chuck Lorre yeni dizinin de yaratıcı ekibinde yer alacak.

Dizinin dikkatli izleyicileri Sheldon‘ın aile hayatına dair birkaç detayı bildiğinin farkına varacaktır. Sheldon‘un abisinin George, ikiz kız kardeşinin Missy, annesinin Mary ve babasının da George olduğunu biliyorduk. Yeni dizide büyük ihtimalle bu karakterlerin hepsi gözükecek. Ancak Sheldon‘ın annesini The Big Bang Theory‘deki anne rolüyle Emmy kazanan Laurie Metcalf‘ın mı yoksa farklı bir oyuncunun mu canlandıracağı henüz netleşmedi.

Leonard (Johnny Galecki), Penny (Kaley Cucco), Howard (Simon Helberg) ve Raj (Kunal Nayyar) gibi ilk sezondan beri var olan karakterlerin de dizide olması zor bir olasılık gibi görünüyor ama senaristlerin bu karakterlere de çok küçük rol verebileceği hayranların beklentileri arasında.

Spin-off şu an senaryo aşamasında ve ismi de oyuncuları da henüz açıklanmadı. Dizi The Big Bang Theory‘yle aynı kanal olan CBS‘te başlayacak ve ilk sezon sandığımızdan daha yakın bile olabilir.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Rami Malek, Freddie Mercury'yi Canlandıracak

Sonraki yazı

Biutiful: Yazarken Yaptığımız Hataları Yaşarken Telafi Edebilir Miyiz?