Bi'DünyaHaberler

Vampir ile Buluşma : 11 Nisan!

Tezgah Üretim Evi‘nin en sıradışı etkinliklerinden birine hazır mısınız?

Yıllardır yazılarından, oluşumlarından, videolarından, Geekyapar‘dan, Wizards of Istanbul‘dan takip ettiğimiz Mert Günhan, vampirler hakkında atıp tutmak için Tezgah‘a geliyor!

vampir

Vampirler, dünya üzerinde en çok konuşulan, en çok bilinen mitolojik yaratıklardan biri.  John Polidori’nin 1819 yılında yayınladığı The Vampyre kitabıyla bildiğimiz karizmatik, sofistike vampir, günümüzde nereye geldi, nereye gidecek? Popüler kültürün gerçek yaşam ile birleştiği noktalar, genel Vampir külliyatı, en sevdiğimiz Vampir filmleri, kitapları, çizgi romanları ve oyunları… Vampir kavramı neden bu kadar ilgimizi çekiyor? Tek başına bir tür haline gelen Vampir janrası, dünya tarihinde neden bu kadar büyük bir yer kaplıyor? Gecenin çocukları, sonsuz yaşam ve kült Vampir edebiyatı ile ilgili hiç bilmediğiniz şeyler öğreneceğiniz, sohbet edeceğiniz, bol gerilimli bir geceye var mısınız?

Üstelik etkinlik sırasında, sonrasında bazı sürprizlerimiz de olacak ;)

  • Ne zaman?
    11 Nisan – Saat: 20.30
  • Kimler gelmeli?
    Vampirler, filmleri ve kitapları ile ilgilenenler
    Farklı bir cumartesi akşamı geçirmek isteyenler

Ücret: Nakit indirimi ile 15 TL

Kayıt için: [email protected] ya da 0507 482 58 17

Ön Kayıt içinhttp://tezgahcilar.com/11-nisan-vampir-ile-bulusma/

 

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Hanna (2011)

Sonraki yazı

YAPIMLAB, Film Projelerinizi Bekliyor!