Haberler

Waiting for Helen’in Başrolünde Ana de Armas

Waiting for Helen'in Başrolünde Ana de Armas

Blade Runner 2049’un yıldızı Ana de Armas, Kevin Pollak’ın yeni filmi Waiting for Helen’de başrol oynayacak.

Misery Loves Comedy (2015) ve The Late Bloomer’dan (2016) sonra Waiting for Helen ile Kevin Pollak üçüncü kez yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Filmin yapımcısı ise Julie Yom olacak. Henüz Waiting for Helen hakkındaki her şey sır gibi saklansa da Ana de Armas’ın Helen karakterini oynayacağı ve Waiting for Helen‘in gerilim türünde bir film olacağı biliniyor.

Ana de Armas bu yıl Andrea Di Stefano‘nu Three Seconds’ı ve Danny Boyle’nin yeni filmi ile de beyazperde de yer alacak. Kübalı aktrist ilk çıkışını 2006 yılında bir İspanyol filmi olan “Una Rosa de Francia” ile yapmıştı. Geçtiğimiz yıl Blade Runner 2049 ile de adından sıkça söz ettirmişti. Ana de Armas aynı zamanda Knock Knock (2015), Exposed (2016), Hands of Stone (2016), War Dogs (2016) filmlerindeki rolleriyle de biliniyor.

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz