Haberler

Woody Allen, Jesse Eisenberg, Bruce Willis ve Kristen Stewart ile yeni projesine başlıyor!

jesse-eisenberg-kristen-stewart-bruce-willis-slice-600x200

Jesse Eisenberg, Bruce Willis ve Kristen Stewart Woody Allen’ın bir sonraki filminin ekibini oluşturuyor. Filmin taslağı ve adı henüz bilinmese de,film her zamanki gibi Letty Arsonson, Stephen Tenenbaum ve Edward Walson tarafından yapılacak. Her zaman olduğu gibi, Allen proje ile ilgili sessiz duruyor.

Stewart, Oscar’ın Fransız eşdeğeri olan Cesar ödülü alan ilk Amerikalı aktrist olmuştu. Vaktiyle “Alacakaranlık”ın yıldızı olan Stewart, şimdilerde Allen’ın yeni ilham perisi olmaya aday.

Allen ayrıca  Joaquin Phoenix ve Emma Stone rol aldığı ve 24 Temmuz’da Sony Pictures Classics ile gösterilecek olan “Irrational Man” ile geliyor. Ek olarak Amazon serisi de gelecek projeleri arasında…

Gonca Gengonul
Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Yorum yaz