Haberler

Yeni Han Solo Alden Ehrenreich!

Hasılat rekorları kıran seri Star Wars‘un (Yıldız Savaşları) efsane karakteri Han Solo’yu kimin canlandıracağı belli oldu.

aldenehrenreich_hansolo

Sinema severler tarafından her bir serisi heyecanla beklenen film Star Wars’un, şimdilerde 8. filmi izleyicilerin sıkı takibinde. Filmin vizyona girişini dört gözle bekleyen sinema severler gelen son haberle heyecanlarını katlamış durumda. Efsane Han Solo karakterini kimin canlandıracağı merak konusu idi; son gelen haberlere göre netleşen bilgi yepyeni soruları da beraberinde getirdi.


Star Wars filmi resmi Facebook sayfasından duyurusunu yaptığı açıklamada, Han Solo rolünde Alden Ehrenreich’i izleyeceğimizi belirtti.

26 yaşındaki oyuncunun, zihinlerimize Harrison Ford ile kazınan başarısını yakalayıp yakalayamayacağı ise şu an için en merak edilen konu. Son olarak Hail, Caesar! filminde rol alan oyuncunun karakter için heyecanlı olduğu tahmin ediliyor.

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

7. Malatya Uluslararası Film Festivali İçin Başvurular Başladı!

Sonraki yazı

73. Venedik Film Festivali Jürileri Belli Oldu!