Haberler

Yılın Muhtemel Son Bombası “The Hateful Eight”ten Yeni Poster ve İlk Fragman!

the-hateful-eight-poster1

 

Tarantino bize yeni yıl hediyesi olarak bir film hediye etmeye karar vermişti, bunu biliyorduk. Şimdi yazın ortasında lapa lapa karlı bir film afişi ile serinletip bir güzellik daha yapayım demiş anlaşılan. Ne kadar sakin kalmaya çalışsak da bir an önce vizyon tarihi gelsin diye içimiz içimizi yiyor Quentin Tarantino severler olarak.

Filmin kadrosu ise baya şenlikli. Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, Channing Tatum ve Zoe Bell. İnsan heyecanlanmasın da ne yapsın. Hele hele müziklerini Ennio Morricone’nin yaptığını duyup, görüntü yönetmenliğini Robert Richardson 70mm ile yapacağını öğrendikten sonra gelin siz de sabırsızlanmayın.

Ayrıca işte karşınızda yayınlanan ilk fragman;

 

 

Not: Filmografisinin sekizinci filminin isminde bununla bağlantılı bir anımsatma olması detaycıların gözünden kaçmaz!

Duygu Dedeoğlu

Duygu Dedeoğlu

83' Haziran'ında doğdu. Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü'nü bitirdi. Fotoğraf ve sinema sevgisinin verdiği enerji ve iştah ile hep daha çok öğrenmek daha çok araştırmak istiyor. Film izlemenin bireyin estetik anlayışının gelişmesinde önemli rol oynadığını düşünüyor. Şu aralar İtalyan Sineması'nda kaybolmuş durumda. İleride sinematografi ile ilgili eğitim alma arzusunda. Gündeminde her daim bir tutam kedi bir tutam seyahat bir tutam müzik var.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Paul Thomas Anderson'dan Joanna Newsom'a Klip

Sonraki yazı

Scorsese ve DiCaprio'dan yeni film