Haberler

Scorsese ve DiCaprio’dan yeni film

leonardo-scorsese
Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese ikilisinin altıncı filmi belli oldu. Henüz ismi ve çekim tarihi netleşmeyen filmde DiCaprio seri katil ‘HH Holmes’u canlandıracak.

Son yılların en sıkı yönetmen-oyuncu ikililerinden olan Martin Scorsese ile Leonardo Di Caprio’nun birlikte çalışacakları altıncı filmle ilgili detaylar belli olmaya başladı. Scorsese’nin yöneteceği filmde, Leonardo DiCaprio’yu 19. yüzyılda yaşamış seri katil Dr HH Holmes olarak göreceğiz. Deadline.com’un haberine göre Paramount Stüdyosu yüksek miktarda bir Hollywood teklifiyle, projeyi aldı.
Uzun zamandır konuşulan ve DiCaprio’nun 2010’dan beri göz koyduğu film , Scorsese ve DiCaprio’nun ‘ New York Çeteleri’, ‘Göklerin Hakimi’, ‘Köstebek’, ‘Zindan Adası’ ve ‘ Para Avcısı’ndan sonra birlikte imza atacakları altıncı film olacak. Chicagolu bir seri katili anlatan film, Erik Larson’un 2003’te yazdığı ve gerçek bir hikâye olan ‘The Devil in the White City: Murder, Magic and Madness at the Fair That Changed America’ adlı kitabından uyarlanacak. Hakları beş yıl önce DiCaprio tarafından satın alınan kitabın senaryo uyarlaması Captain Phillips’in senaristi Billy Ray tarafından yapıldı.

OTELİNDE KALAN KADINLARI ÖLDÜREN SERİ KATİL
Film, eczacı ve otel yöneticisi olan ve çoğunlukla cazibesine kapılıp otelinde kalmaya gelen kadınlardan seçtiği kurbanlarını katledip cesetleri üzerinde değişik teknikler uygulayan HH Holmes’un hikâyesini anlatıyor. Deadline’ın haberine göre Paramount Stüdyosu’nun bu yeni filmin haklarını satın almak için verdiği teklif Twentieth Century Fox ve Universal’ı geride bıraktı.
İkilinin, henüz adı bilinmeyen bu filmin yapımına ne zaman başlayacağı henüz belli değil. DiCaprio, yakın zamanda ‘Birdman’in yönetmeni Alejandro González Iñárritu’nun ‘Diriliş’ filmiyle Scorsese ise Cizvit rahiplerini anlattığı ‘Silence’ ile karşımıza çıkacak. (The Guardian)

Okan Köroğlu

Okan Köroğlu

Malatyalı bir ailenin son çocuğu olarak Mersin’de doğdu. Uludağ Üniversitesi’nde okudu. Özel bir şirkette Grafik Tasarım Uzmanı olarak çalışıyor, özel eğitim kurumlarında Moda ve Bilgisayarlı Stilistlik ile Sosyal Medya’da Grafik Tasarım dersleri veriyor. 2003 -2007 yılları arasında çalıştığı bazı gazetelerde düzenlediği sinema sayfaları ile daldığı bu okyanusta yüzmeye devam ediyor. Şiirle, Tarihle ve Teknoloji ile besleniyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Yılın Muhtemel Son Bombası "The Hateful Eight"ten Yeni Poster ve İlk Fragman!

Sonraki yazı

Kristen Stewart, Jesse Eisenberg ve Bruce Willis, Woody Allen’ın Yeni Filminde Birlikte Yer Alacak