Bi'DünyaHaberler

14 Ekim’de Bir Filmekimi Partisi: Herkes The Beatles Söylüyor!

14 Ekim akşamı Salon İKSV’de gerçekleşecek olan partiyle Filmekimi, bu sefer ünlü İngiliz grubu The Beatles sevenler için geliyor.

xoxful

Filmekimi programında yer alan, Ron Howard’ın yönetmenliğini yaptığı The Beatles: Eight Days A Week – The Touring Years, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük müzik fenomeni The Beatles’ın uluslararası üne kavuştukları 1000 günlük dünya turnelerine odaklanıyor.

Filmekimi’ndeki gösterim, grubun 1966 Brooklyn Shea Stadyum konserinin HD dijital olarak elden geçirilen 30 dakikalık kaydı ile sona eriyor.

14 Ekim akşamı ise herkes Salon’da The Beatles söylüyor!

Özge Fışkın, Çiğdem Erken, Banu Güven + Önder Focan, Allen Hulsey, Sena Şener, Berk Hakman, Selen Öztürk, Onur Özaydın ve daha birçok sürpriz ismin hep bir ağızdan The Beatles şarkılarını yorumlayacağı, Radio Eksen dj’lerinin ise bu geceye özel hazırladığı Radio Eksen Session ile renklendireceği bu çok özel partiye, hayatına The Beatles dokunmuş herkes davetli.

Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz