Vizyon

4 Ağustos’ta Vizyonda!

 

Ismael’s Ghosts / İsmail’in Hayaletleri

Yönetmen: Arnaud Desplechin

Oyuncular: Marion Cotillard, Charlotte Gainsbourg, Mathieu Amalric, Louis Garrel, Alba Rohrwacher

Tür: Gerilim, Aşk, Dram

Süre: 117 Dakika

Yeni filminin hazırlıklarıyla meşgul olan İsmail (Mathieu Amalric) hayatına kısa zaman önce giren Sylvia (Charlotte Gainsbourg) ile şehirden uzakta sakin bir hayat yaşamaktadır. Ancak çok vakit geçmeden sorunlar baş gösterir. Yazılarında tıkanmaya başlayan İsmail, şimdi de 20 yıl öncesinde bıraktığı bir hayaletin çıkagelmesiyle sarsılır. Yıllar önce habersizce çekip giden karısı Carlotta (Marion Cotillard) geri dönmüştür. İsmail iki kadının arasında gelgitler yaşarken, filmi de tamamlamanın yollarını aramaya başlar.

 

Let Yourself Go / Bırak Kendini

Yönetmen: Francesco Amato

Oyuncular: Verónica Echegui, Toni Servillo, Carla Signoris, Valentina Carnelutti, Luca Marinelli

Tür: Komedi

Süre: 107 Dakika

Psikanalist olan Elia (Toni Servillo) hâlâ deliler gibi aşık olduğu eski karısı Giovanna (Carla Signoris) ile aynı binada yaşamakta ve bu talihsiz tesadüf sonucu ona yakın olmayı başarmaktadır. Yaşadığı ufak bir kaza sonucunda doktor, Elia’ya kilo vermesi için egzersiz yapması gerektiğini söyler. Her şeyden habersiz Elia, tanıştığı spor eğitmeni Claudia’nın (Verónica Echegui) kendisine yardımcı olmasını umar. Ancak fazlasıyla sportif ve sağlıklı olan Claudia’nın oynadığı oyunlar, Elia ve Giovanna’yı içinden çıkılmaz olaylar zincirinin içine sürükleyecektir.

 

The Dark Tower / Kara Kule

Yönetmen: Nikolaj Arcel

Oyuncular: Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor, Katheryn Winnick, Jackie Earle Haley, Abbey Lee, Nicholas Hamilton

Tür: Korku, Gerilim, Fantastik

Süre: 95 Dakika

Dünyanın en ünlü korku / gerilim yazarlarından biri olan Stephen King’in Dark Tower / Kara Kule’si, sinemaya uyarlanıyor. Son Savaşçı Şövalye Roland Deschain (Idris Elba) bütün evreni bir arada tutan Kara Kule’nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O’dim’e (Matthew McConaughey) karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünya’nın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam’dan koruyacak tek kişidir.

 

Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Zeynep Enginer

Zeynep Enginer

1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, araştırıyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Xavier Dolan'ın Son Filminden Yeni Poster Yayımlandı

Sonraki yazı

Goodbye Christopher Robin'den Yeni Fragman!