Haberler

7. CerModern Açık Hava Film Günleri Başlıyor!

Bu sene 7.si düzenlenecek olan CerModern Açık Hava Film Günleri’nde, 31 Mayıs tarihinden itibaren, yaz boyunca her Salı ve Cumartesi günü film gösterimleri yapılacak.

cermodern-acik-hava-sinemasi-01

Film günleriyle ziyaretçilerine güzel bir etkinlik dizisi sunan CerModern, sadece ilk hafta için beş gün boyunca ücretsiz olarak gösterim yapacak. Türk sinemasından filmlerle başlayacak olan film günlerinde ilk hafta filmleri şöyle;

31 Mayıs / Kalandar Soğuğu / (Mustafa Kara, 2015),

1 Haziran / Uzaklarda Arama / (Türkan Şoray, 2015),

2 Haziran / Ana Yurdu / (Senem Tüzen, 2016),

3 Haziran / Kasap Havası / (Çiğdem Sezgin, 2015)

4 Haziran / Toz Bezi / (Ahu Öztürk, 2015)

Sonraki haftalarda, haftada iki gün olacak olan film günlerinde, Türk yapımı filmler İngilizce altyazılı, yabancı yapım filmler Türkçe altyazılı gösterilecek. Tam bilet ücretinin 15 TL, öğrenci bilet ücretinin ise 10 TL olacağı film günleriyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ankara Engelsiz Filmler Festivali’nde Ödüller Sahiplerini Buldu!

Sonraki yazı

6.İstanbul Uluslararası Sanat ve Kültür Festivali Geliyor!