Haberler

‘A Walk in the Woods’tan yeni fragman!

Yönetmenliğini Ken Kwapis’in yaptığı, yazar Bill Bryson’un yaşamına odaklanan filmde Bryson rolünü Robert Redford üstleniyor. Bryson’un esaslı arkadaşı Katz rolünde ise Nick Nolte’u izleyeceğiz. Kristen Schaal, Emma Thompson, Nick Offerman, Mary Steenburgen gibi isimlerin yer aldığı yapımın türü ise komedi-drama olarak belirtiliyor.

Konusu; Ünlü seyahat yazarı Bill Bryson, güzel ve sevimli eşini, büyük mutlu ailesiyle zaman geçirmeyi bir kenara bırakarak Amerika’nın el değmemiş bölgelerine gitmeyi tercih eder. Bu macera dolu yolculukta ona eski arkadaşı Katz katılacaktır. Esas hikaye ise, bu iki yakın arkadaşın ‘macera’dan anladıklarının ne olduğu konusunda uzlaşamadıklarında başlayacaktır.

Fragman İçin;

Gülfem Kıroğlu

Gülfem Kıroğlu

1992'nin Mayıs'ında dünyaya, 2009 Eylül'de İstanbul'a geldi. MSGSÜ Türk Dili ve Edebiyatı'ndan mezun oldu. Öğrenciliğe doyamadı ve aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne kayıt yaptırdı. Hayattaki uğraşı edebiyat, kültür-sanat ve sinema. Senaryo dersleri alıyor, bu filmleri nasıl çekiyorlar diye düşünüp duruyor. Sinemanın büyülü gerçekçiliğine inanıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Şerif Kevin Bacon geliyor!

Sonraki yazı

Tobey Maguire, Liev Schreiber'a karşı!